Відео

Своїм успішним досягненням у творчій діяльності
Наталки Стецької є вокальний ансамбль "Промінці".
Він заснований у 2009 році при студії "Діти майбутнбого",
спільний проект Церкви Різдва Пресвятої Богородиці та
ЛМГО «Творче джерело»."Промінці"

Вже в 2010 році у вересні створилась молодша ІІ-група «Веселі промінчики».

Протягом 2010-2011 років середня група брала участь у багатьох львівських, всеукраїнських та міжнародних фестивалях, а саме: «Різдвяна радість», «Мелодія Різдва», «Різдвяні канікули», «Літо на Ринку», «Львівська фортуна», «Рідна мово моя», «Духовна Україна», «Співаймо канон», «Nika music», «Grand music karaoke battle», «Діти Європи – Мир на Землі» (м. Львів), «Великдень у Космачі» (с. Космач), «Джерела Моршина» (м. Моршин), «Твій шанс» (м. Луцьк), «Кульчиці-ФЕСТ» (м. Самбір), ІХ фестиваль-конкурс «Пісні незабутого краю» (м. Городок), фестиваль «Солнце, радость, красота» (Несебр, Болгарія), "Зіркова погулянка" та багато ін.

«Промінці» та «Веселі промінчики» створювали море позитивних емоцій для своїх рідних і друзів. Вони з радістю гостювали у «Хатці Левенятка», а також вітали дітей у передачі «Привітання від Левенятка» на 12 каналі Львівського телебачення (2010-2012р.).

Слід зазначити, що в ансамблях розкриваються таланти дітей та народжуються солісти.

З жовтня 2013 року ансамбль поповнився наймолодшою групою, чарівних, співочих діточок ІІІ-група ансамблю «Сонячні промінчики».

На сьогодні вокальний ансамбль охоплює дітей трьох вікових категорій, а саме: «Промінці» 9-13 років; «Веселі промінчики» 6-8 років; «Сонячні промінчики» 3,5-6 років.

Ансамблі неодноразово залучають до благодійних концертів, які організовуються при Церкві Різдва Пресвятої Богородиці.

У 2014 році колектив відсвяткував своє 5-ти річчя, святковий концерт з успіхом відбувся у к-ці ім. О. Довженка.

29 травня 2016 року колектив відсвяткував 10-ти річний ювілей творчої діяльності свого керівника Наталі Стецької.

З 2017 року колектив співпрацює з каналом "Заспіваймо українці!". Так 23 вересня була представлена відео-робота авторської пісні "Родина" у виконанні солістки ансамблю Лілії Чорній:29 листопада 2017 року вийшов відео-кліп "Веселка", на сл. і муз. Н. Май, представив квартет групи "Веселі промінчики":У січні 2018 року вийшов другий Різдвяний диск колективу "Колядуймо з Промінцями", куди ввійшло 19 колядок, з них 2 сольні, а також авторські і народні колядки.

10 травня 2018 року вийшов відео-кліп середньої групи "Веселі промінчики", на сл. М. Романович, муз. Н. Стецької - "Матуся моя", аранжування та монтаж відео Я. Виджак:Кожного року у колиективі проводять звітні концерти під керівництвом Наталії Стецької.

Тож у травні 2019 році відбудеться Ювілейний концерт, присвячений 10-ти річчю творчості колективу.

Кожного року у колективі проводять звітні концерти під керівництвом Наталії Стецької. 18 травня 2019 році відбувся Ювілейний концерт, присвячений 10-ти річчю творчості колективу. Проходив концерт в КОЦ ім. О. Довженка. В програмі було виконано 24 пісні, а це, як і ансамблеві, так і сольні, були дуети і квартет.

З вересня 2019 року колектив став Вокальною Студією "Промінці" так, як тут виростають не тільки ансамблі трьох вікових категорій, а й солісти.

Відео-кліпи та виступи ВС - "Промінці" можна побачити в інтернеті.

Протягом 2011- 2019 р.р. ансамбль «Промінці» (І, ІІ. ІІІ групи) є учасниками багатьох виступів та благодійних концертів, а також є лауреатами, переможцями, призерами багатьох конкурсів, та фестивалів. телевізійного, міжнародного та всеукраїнського рівня.


З 2016 року колектив співпрацю з каналом "З любовю до дітей". де можна переглянути наші відео-роботи:

Колядки: "З нами Бог", "Небо і земля", "По всьому світу", "Колядують діти", "Бог ся рождає", "Різдвяна радість", "Веселая нам новина", "Світло у світлі", "Веселиться і радіє", "Прилетіли ангелята", "На небі зірка мерехтить".

Пісні: "Ой є в лісі калина", "Родина", "Іванчику-білоданчику", "Ой на горі два дубки", "Вишиванка".


В творчому доробку вок. анс. «Промінці» має 4-ри випуски CD дисків: «Дитинство наше золоте» (2011), «Різдвяна радість» (2013) та «Промінці в дарунок»(2013), «Колядуймо з Промінцями» (2018).

Відео роботи анс. «Промінці»: «Збірка кліпів» (2011р), куди увійшло 22 відео-кліпи; «Моє дитинство золоте» (2011); «Промінці в дарунок» (2012); «Веселка» (2017); «Матуся моя» (2018).

Багато відео-робіт і нові колядки у ЮТУБІ на каналі - Наталка Стецька: «Благовіствує волхвам зоря», «Дзень-дзелень», «Дуже радісно», «Христос ся рождає»

У липні 2019 році колектив зайняв перше ГРАН-ПРІ у Міжнародному фестивалі в м. Скадовськ «Зірки виходять на сцену»

Більше відео можна переглянути тут

Керівники, викладачі, діти, батьки вокального ансамблю, вся наша спільнота, складають щиру подяку, Настоятелю ЦРПБ о. Оресту Фредині, опікуну спільноти о. Михайлу Гарвату, брату Юрію – директору катехитичної школи ім. А.Шептицького за опіку, довіру, допомогу за спільні молитви та підтримку у нелегкій творчій справі.

Співпрацюємо зі студією звукозапису «Говерла», поетом та композитором Ярославом Виджаком, поетесою Марією Романович та ін.Мета вокального ансамблю:
- Надати можливість обдарованим дітям проявити свої здібності на сцені.
- Навчити дітей правильно та інтонаційно чисто співати.
- Прививати та поглиблювати любов до української пісні (народної та композиторської).
- Виховувати смак, високу виконавську культуру.
- Приймати участь у концертах, благодійних заходах, конкурсах та фестивалях всеукраїнського та міжнародного рівнях.

Мета вокальних занять:
- розвиток співочого дихання;
- розширення діапазону голосу;
- спів без супроводу;
- спів в ансамблі (злагоджено, врівноважено).

У програмі навчання естрадного вокалу:
1. Постановка голосу (природнім шляхом)
2. Розвиток музичного слуху
3. Групові заняття
4. Індивідуальна робота з солістами
5. Індивідуальний підбір репертуару
6. Запис фонограм та відео кліпів
7. Участь у конкурсах та фестивалях, телевізійних програмах

Якщо ваша дитина хоче співати, вам потрібно пройти прослуховування.
Запис на прослуховування за тел: +38 (067) 766 97 35 або +38 (093) 840 86 29

P.S. Львівський дитячий вокальний ансамбль "Промінці" української естрадної та народної пісні, шукає СПОНСОРІВ і готові підтримати вашу організацію, рекламуючи її у наших виступах та концертах по радіо та телебаченню. Будем раді бачити вас у списку наших спонсорів!

"Ми діти України — Україна це Ви!"